fbpx

Enter your keyword

Galeria

BAWEŁNA

Handmade czapki na pierwsze chłodniejsze dni tworzymy z wysokiej jakości bawełny. Ochronią przed chłodem, a jednocześnie nie dopuszczą do przegrzania skóry. Włóczki są przyjemne w dotyku, nie ma mowy o swędzeniu skóry. Kliknij i zobacz więcej.

ZOBACZ

ALPAKA

Alpaka, czyli wełna, która oddycha. Najlżejsza z wełen, a jednocześnie bardzo ciepła. Nie uczula. Niemal doskonała. Potrafi być równie piękna, co droga. Najdroższy motek o wadze 25 g z sierści dzikiej alpaki kosztuje nawet 250 euro. Chcesz wiedzieć więcej?

ZOBACZ

WEŁNA PLUS

Łączenie włóczek daje fantastyczne możliwości. Najczęściej łączymy premium akryl z bawełną albo wełnę z akrylem, czy bawełną. Nie tylko, by uzyskać ciekawsze barwy, mix kolorów. Chcesz wiedzieć więcej o handmade? Kliknij

ZOBACZ

WEŁNA PLUS SIZE

Ręcznie robione kominy na spacery czy zimowe wycieczki zawsze dziergamy z grubej wełny albo wełny z akrylem. Tylko grube wełny sprawią, że komin będzie się trzymał blisko szyi. A jakie wełny są najgrubsze na świecie? Kliknij i dowiedz się więcej.

ZOBACZ

OPASKI

Opaski robimy głównie na drutach tzw. ściegiem ryżowym. Zyskują one wtedy ciekawy splot, który pasuje i do grubych, i do cienkich włóczek. Pamiętaj, włóczki są elastyczne, dopasowują się do głowy.

ZOBACZ

CZAPKI Z MERINO

Wełna z merynosów, czyli specjalnej rasy owiec zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza i ciepło. Może pochłonąć wilgoć w ilości do 35% swojej masy, zanim w dotyku stanie się wilgotna, więc długo zapewnia uczucie suchości skóry.

ZOBACZ

PREMIUM AKRYL

Akryl to najbardziej popularna włóczka w przemyśle odzieżowym. Jest syntetyczna i dostępna w największej palecie intensywnych kolorów. Nie uczula. Ma też swoje wady – kiepskiej jakości akryl rozciąga się i szybko traci urok. Dlatego stawiamy tylko na akryl wysokiej jakości w naszych ręcznie robionych czapkach.

ZOBACZ

CHUSTY KOKONKI

W północno-wschodniej Polsce są ludzie, którzy nawijają kolorowe motki z przejściami ombre, gdzie jeden kolor płynnie przenika w drugi. To Kokonki. I większość naszych chust powstaje właśnie z tych bawełnianych Kokonków. To jaki zestaw wybierasz?

ZOBACZ

WEŁNA Z PERU

Niektóre nasze handmade czapki i opaski robimy z wełny z Peru. To wysokiej jakości i w 100% naturalna włóczka. Bardzo miła w dotyku i w genialnych barwach. Wełna pochodzi od owiec i alpak, które żyją na wyżynach Peru, w pobliżu wysokich gór.

ZOBACZ

ŁADNY DROBIAZG

Dodaj zabawną przypinkę do handmade kominów, czapek, czy ręcznie robionych opasek. Albo wybierz taką, która mówi coś o Twoim hobby. Wyróżnij się. Bo czasem chodzi o tę przysłowiową „kropkę nad i”, prawda?

ZOBACZ