fbpx

Enter your keyword

Chusty ręcznie robione

Chusty ręcznie robione

Chusty ręcznie robione to majstersztyk. Zgodzisz się? Ja naprawdę podziwiam każdego, kto z wielką cierpliwością dzierga te cuda. Chusty na naszej stronie dzierga deskowa mama 🙂 Oczywiście najlepsza mama na świecie 🙂

Na ręcznie robioną chustę zużywa się ok. 1000 metrów włóczki – bawełnianej nitki, często cieniowanej, by powstał efekt ombre. Bawełna łączona jest z nitkami akrylowymi, żeby chusta była miękka, a jej kolory soczyste. Do bawełnianych nitek często dodawana jest też włóczka z wełny z merynosów – wtedy chusty są trochę grubsze i cieplejsze.

CHUSTA OMBRE – WZORY NA CHUSTĘ

Chusty robi się co najmniej kilka dni, a niektóre nawet dłużej. To handmade dla wytrwałych i cierpliwych 🙂 Czas tworzenia takiej chusty zależy w dużej mierze od wzoru, który wybierzemy. Jeśli same chcecie spróbować swoich sił, to na you tube znajdziecie wiele filmów z wzorami na chusty. Najczęściej te z pięknym efektem ombre, czyli efektownymi przejściami kolorów.

Wszystkie chusty uwielbiam. To piękna robota, majstersztyk wręcz artystyczny. Wiecie, co jeszcze w nich lubię? Że nikt nie będzie miał takiej samej!

Zajrzyjcie do naszego sklepu i zobaczcie, co mama zrobiła !

Poznajcie na przykład chustę WERONA: https://theska.pl/product/chusta-werona/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *